Calendar

Aantal keer bekeken: 0

dec
16
do
Hans Hofhuis
dec 16 @ 7:30 pm – 11:00 pm
jan
31
ma
Nico te Lindert
jan 31 @ 7:30 pm – 11:30 pm
feb
3
do
Hans
feb 3 @ 7:30 pm – 11:30 pm
feb
7
ma
Roel Tims
feb 7 @ 7:30 pm – 11:30 pm
feb
10
do
Han Jansen
feb 10 @ 7:30 pm – 11:30 pm
feb
14
ma
Dennis Koole
feb 14 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D2 – TTVA 1
feb 14 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D7 – Pijnacker 9
feb 14 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T2 – ISV Gouda 1
feb 14 @ 8:00 pm – 11:00 pm
feb
17
do
Martijn den Hoedt
feb 17 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D3 – OTTV 3
feb 17 @ 8:00 pm – 10:30 pm
feb
21
ma
Ricardo van Houten
feb 21 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D2 – Taveba 2
feb 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D7 – Serve 71 7
feb 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T2 – TOP 4
feb 21 @ 8:00 pm – 11:00 pm
feb
24
do
Piet van der Kloos
feb 24 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D4 – Sorry 5
feb 24 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T1 – Combat 2
feb 24 @ 8:00 pm – 11:00 pm
feb
28
ma
André Adams
feb 28 @ 7:30 pm – 11:30 pm
mrt
3
do
Ad van Heijningen
mrt 3 @ 7:30 pm – 11:30 pm
mrt
7
ma
Maarten Appel
mrt 7 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D1 – TaLaNi 1
mrt 7 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D6 – Smash KC 2
mrt 7 @ 8:00 pm – 10:30 pm
mrt
10
do
Choh Aye
mrt 10 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D3 – Alexandria ’66 12
mrt 10 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D5 – Dordrecht 11
mrt 10 @ 8:00 pm – 10:30 pm
mrt
14
ma
Karel te Lindert
mrt 14 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D1 – Reflex (L) 1
mrt 14 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D6 – Pijnacker 6
mrt 14 @ 8:00 pm – 10:30 pm
mrt
17
do
Hans Stapels
mrt 17 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D4 – Pijnacker 5
mrt 17 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T1 – IJsselvogels 1
mrt 17 @ 8:00 pm – 11:00 pm
mrt
21
ma
Sander Jasperse
mrt 21 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D1 – Twenty-one Up 4
mrt 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D2 – De Beer
mrt 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T2 – PITT 75 7
mrt 21 @ 8:00 pm – 11:00 pm
mrt
24
do
Erik van Bemmel
mrt 24 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D3 – Vriendenschaar 4
mrt 24 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D5 – Tavenu 5
mrt 24 @ 8:00 pm – 10:30 pm
mrt
28
ma
Brord van Westing
mrt 28 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D1 – Taveba 1
mrt 28 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D6 – Twenty-one Up 8
mrt 28 @ 8:00 pm – 10:30 pm
mrt
31
do
Ad van Heijningen
mrt 31 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D4 – Trefpunt 2
mrt 31 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T1 – DHC 5
mrt 31 @ 8:00 pm – 11:00 pm
apr
4
ma
Renee Stolk
apr 4 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D1 – Pijnacker 1
apr 4 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D6 – Serve 71 4
apr 4 @ 8:00 pm – 10:30 pm
apr
7
do
André Adams
apr 7 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D3 – Sorry 2
apr 7 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D5 – Bernisse ’80 2
apr 7 @ 8:00 pm – 10:30 pm
apr
11
ma
Pim van der Zalm
apr 11 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D2 – Alexandria ’66 2
apr 11 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D7 – Combat 5
apr 11 @ 8:00 pm – 11:00 pm
T2 – Kwiek 2
apr 11 @ 8:00 pm – 11:00 pm
apr
14
do
André Adams
apr 14 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D7 – HTTV-070 5
apr 14 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T1 – Xerxes 2
apr 14 @ 8:00 pm – 10:30 pm
apr
21
do
Aidan Doelman
apr 21 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D3 – Scyedam 5
apr 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D4 – Dordrecht 10
apr 21 @ 8:00 pm – 10:00 pm
D5 – De Sprint 3
apr 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D7 – VVV 10
apr 21 @ 8:00 pm – 10:30 pm
apr
25
ma
Renee Stolk
apr 25 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D6 – Salamanders 7
apr 25 @ 8:00 pm – 10:30 pm
apr
28
do
Daan Wildeman
apr 28 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D4 – Dordrecht 10
apr 28 @ 8:00 pm – 10:30 pm
T1 – De Treffers (M) 2
apr 28 @ 8:00 pm – 11:00 pm
mei
2
ma
Ruud Polak
mei 2 @ 7:30 pm – 11:30 pm
T2 – Smash KC 1
mei 2 @ 8:00 pm – 11:00 pm
mei
9
ma
Richard van Houten
mei 9 @ 7:30 pm – 11:30 pm
Herstart borrel + mini-batjes toernooi
mei 9 @ 8:00 pm – 11:00 pm
mei
12
do
Ben Hofhuis
mei 12 @ 7:30 pm – 11:30 pm
D2 – Smash (M) 2
mei 12 @ 8:00 pm – 10:30 pm
D5 – TTVA 5
mei 12 @ 8:00 pm – 10:00 pm