Calendar

Aantal keer bekeken: 0

feb
6
ma
Daan Dillewijn
feb 6 @ 19:30 – 23:00
T2 – Kwiek 2
feb 6 @ 20:00 – 23:00
T3 – Diveko 1
feb 6 @ 20:00 – 23:00
feb
9
do
Karel te Lindert
feb 9 @ 19:30 – 23:00
DUO 2 – De Repelaer 1
feb 9 @ 20:00 – 22:30
DUO 3 – OTTV 1
feb 9 @ 20:00 – 22:30
feb
13
ma
Maarten Apppel
feb 13 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Alexandria ’66 1
feb 13 @ 20:00 – 22:30
T2 – Vriendenschaar 6
feb 13 @ 20:00 – 23:00
T3 – DHC 9
feb 13 @ 20:00 – 23:00
feb
16
do
Ben Hofhuis
feb 16 @ 19:30 – 23:00
DUO 4 – Vriendenschaar 10
feb 16 @ 20:00 – 22:30
T1 – Trefpunt 1
feb 16 @ 20:00 – 23:00
feb
20
ma
Pim van der Zalm
feb 20 @ 19:30 – 23:00
DUO 5 – Diveko 1
feb 20 @ 20:00 – 22:30
DUO 7 – Dordrecht 15
feb 20 @ 20:00 – 22:30
feb
23
do
Guus van Amerongen
feb 23 @ 19:30 – 23:00
DUO 4 – Twenty-one Up 10
feb 23 @ 20:00 – 22:30
T1 – Xerxes 3
feb 23 @ 20:00 – 23:00
feb
27
ma
Piet van der Kloos
feb 27 @ 19:30 – 23:00
feb
28
di
DUO 4 – OTTV 3
feb 28 @ 20:00 – 22:30
mrt
2
do
Eddie Bisschop
mrt 2 @ 19:30 – 23:00
DUO 6 – Pijnacker 10
mrt 2 @ 20:00 – 22:30
mrt
6
ma
Dennis Koole
mrt 6 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Vriendenschaar 2
mrt 6 @ 20:00 – 22:30
DUO 5 – Kwiek 6
mrt 6 @ 20:00 – 22:30
DUO 7 – Dordrecht 16
mrt 6 @ 20:00 – 22:30
mrt
9
do
Choh Aye
mrt 9 @ 19:30 – 23:00
DUO 2 – NN Rotterdam 1
mrt 9 @ 20:00 – 22:30
DUO 3 – Serve 71 5
mrt 9 @ 20:00 – 22:30
DUO 6 – Docos 10
mrt 9 @ 20:00 – 22:30
mrt
13
ma
Aidan Doelman
mrt 13 @ 19:30 – 23:00
T2 – Alexandria ’66 11
mrt 13 @ 20:00 – 23:00
mrt
16
do
André Adams
mrt 16 @ 19:30 – 23:00
DUO 2 – Dordrecht 2
mrt 16 @ 20:00 – 22:30
DUO 3 – Overschie 6
mrt 16 @ 20:00 – 22:30
mrt
20
ma
Wim Hogendoorn
mrt 20 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Scyedam 2
mrt 20 @ 20:00 – 22:30
DUO 5 – Atlantic 2
mrt 20 @ 20:00 – 22:30
DUO 7 – Serve 71 9
mrt 20 @ 20:00 – 22:30
mrt
23
do
Ad van Heijningen
mrt 23 @ 19:30 – 23:00
DUO 4 – TOP 4
mrt 23 @ 20:00 – 22:30
DUO 6 – Scylla 10
mrt 23 @ 20:00 – 22:30
T1 – Papendrecht 5
mrt 23 @ 20:00 – 23:00
mrt
27
ma
Pawan Singh
mrt 27 @ 19:30 – 23:00
DUO 5 – TOP 3
mrt 27 @ 20:00 – 22:30
DUO 7 – Twenty-one Up 13
mrt 27 @ 20:00 – 22:30
mrt
30
do
Ruud Boukema
mrt 30 @ 19:30 – 23:00
DUO 2 – HTV 1
mrt 30 @ 20:00 – 22:30
DUO 3 – Scyedam 6
mrt 30 @ 20:00 – 22:30
apr
3
ma
Sander Jasperse
apr 3 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Docos 1
apr 3 @ 20:00 – 22:30
T2 – Shot ’65 3
apr 3 @ 20:00 – 23:00
T3 – Papendrecht 8
apr 3 @ 20:00 – 23:00
apr
6
do
Tom Jansen
apr 6 @ 19:30 – 23:00
DUO 2 – Pijnacker 1
apr 6 @ 20:00 – 22:30
DUO 3 – NN Rotterdam 4
apr 6 @ 20:00 – 22:30
DUO 6 – Vriendenschaar 12
apr 6 @ 20:00 – 22:30
apr
13
do
Nico te Lindert
apr 13 @ 19:30 – 23:00
Ruud Polak
apr 13 @ 19:30 – 23:00
T1 – Het Centrum 1
apr 13 @ 20:00 – 23:00
apr
17
ma
Daan Wildeman
apr 17 @ 19:30 – 23:00
T2 – Combat 3
apr 17 @ 20:00 – 23:00
T3 – De Sprint 6
apr 17 @ 20:00 – 23:00
apr
24
ma
Renee Stolk
apr 24 @ 19:30 – 23:00
apr
27
do
Han Jansen
apr 27 @ 19:30 – 23:00
mei
1
ma
Martijn de Hoedt
mei 1 @ 19:30 – 23:00
mei
4
do
Herman Legerstee
mei 4 @ 19:30 – 23:00
mei
8
ma
Roel Tims
mei 8 @ 19:30 – 23:00
mei
11
do
Ton Reijers
mei 11 @ 19:30 – 23:00
mei
15
ma
Ricardo van Houten
mei 15 @ 19:30 – 23:00
mei
18
do
Hans Stapels
mei 18 @ 19:30 – 23:00
mei
22
ma
Jeroen Legerstee
mei 22 @ 19:30 – 23:00
mei
25
do
Hans Hofhuis
mei 25 @ 19:30 – 23:00
mei
29
ma
Brord van Westing
mei 29 @ 19:30 – 23:00