Calendar

Aantal keer bekeken: 0

nov
3
do
Herman Legerstee
nov 3 @ 19:30 – 23:00
DUO 3 – Taveri 3
nov 3 @ 20:00 – 22:30
DUO 8 – Serve 71 8
nov 3 @ 20:00 – 22:30
nov
7
ma
Ad van Heijningen
nov 7 @ 19:30 – 23:00
DUO 7 – Twenty-one Up 13
nov 7 @ 20:00 – 22:30
NTTC 2 – Atlantic 1
nov 7 @ 20:00 – 23:00
nov
10
do
Jeroen Legerstee
nov 10 @ 19:30 – 23:00
DUO 5 – TTC Erasmus 1
nov 10 @ 20:00 – 22:30
NTTC 1 – Dordrecht 3
nov 10 @ 20:00 – 23:00
nov
14
ma
Hans Hofhuis
nov 14 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Twenty-one Up 4
nov 14 @ 20:00 – 22:30
DUO 2 – Gorkum 2
nov 14 @ 20:00 – 22:30
DUO 6 – De Sprint 3
nov 14 @ 20:00 – 22:30
nov
17
do
Martijn den Hoedt
nov 17 @ 19:30 – 23:00
DUO 3 – Alexandria ’66 8
nov 17 @ 20:00 – 22:30
DUO 4 – Vriendenschaar 5
nov 17 @ 20:00 – 22:30
DUO 5 – Scyedam 8
nov 17 @ 20:00 – 22:30
DUO 8 – Tavenu 6
nov 17 @ 20:00 – 22:30
nov
21
ma
Roel Tims
nov 21 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – TOP 1
nov 21 @ 20:00 – 22:30
DUO 2 – De Boer Taverzo 2
nov 21 @ 20:00 – 22:30
NTTC 1 – Docos 4
nov 21 @ 20:00 – 23:00
nov
24
do
Hans Stapels
nov 24 @ 19:30 – 23:00
DUO 4 – Atlantic 1
nov 24 @ 20:00 – 22:30
DUO 5 – Diveko 1
nov 24 @ 20:00 – 22:30
nov
28
ma
Ben Hofhuis
nov 28 @ 19:30 – 23:00
dec
1
do
Ruud Polak
dec 1 @ 19:30 – 23:00
dec
5
ma
Ricardo van Houten
dec 5 @ 19:30 – 23:00
dec
8
do
André Adams
dec 8 @ 19:30 – 23:00
dec
12
ma
Pim van der Zalm
dec 12 @ 19:30 – 23:00
dec
15
do
Ruud Boukema
dec 15 @ 19:30 – 23:00
dec
19
ma
Maarten Appel
dec 19 @ 19:30 – 23:00
dec
22
do
Maarten Appel
dec 22 @ 19:30 – 23:00
dec
29
do
Brord van Westing
dec 29 @ 19:30 – 23:00
jan
2
ma
Hans Stapels
jan 2 @ 19:30 – 23:00
Nieuwjaarsborrel
jan 2 @ 20:00 – 21:00
jan
5
do
Aidan Doelman
jan 5 @ 19:30 – 23:00
jan
9
ma
Dennis Koole
jan 9 @ 19:30 – 23:00
jan
12
do
Wim Hogendoorn
jan 12 @ 19:30 – 23:00
jan
16
ma
Choh Aye
jan 16 @ 19:30 – 23:00
jan
19
do
Ad van Heijningen
jan 19 @ 19:30 – 23:00
Houten planken Toernooi
jan 19 @ 20:00 – 23:00
jan
23
ma
Nico te Lindert
jan 23 @ 19:30 – 23:00
jan
26
do
Ton Reijers
jan 26 @ 19:30 – 23:00
jan
30
ma
Brord van Westing
jan 30 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Taveba 2
jan 30 @ 20:00 – 22:30
DUO 5 – Overschie 8
jan 30 @ 20:00 – 22:30
DUO 7 – Alexandria ’66 9
jan 30 @ 20:00 – 22:30
feb
2
do
Erik van Bemmel
feb 2 @ 19:30 – 23:00
T1 – De Repelaer 2
feb 2 @ 20:00 – 23:00
feb
6
ma
Daan Dillewijn
feb 6 @ 19:30 – 23:00
T2 – Kwiek 2
feb 6 @ 20:00 – 23:00
T3 – Diveko 1
feb 6 @ 20:00 – 23:00
feb
9
do
Karel te Lindert
feb 9 @ 19:30 – 23:00
DUO 2 – De Repelaer 1
feb 9 @ 20:00 – 22:30
DUO 3 – OTTV 1
feb 9 @ 20:00 – 22:30
feb
13
ma
Maarten Apppel
feb 13 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Alexandria ’66 1
feb 13 @ 20:00 – 22:30
T2 – Vriendenschaar 6
feb 13 @ 20:00 – 23:00
T3 – DHC 9
feb 13 @ 20:00 – 23:00
feb
16
do
Ben Hofhuis
feb 16 @ 19:30 – 23:00
DUO 4 – Vriendenschaar 10
feb 16 @ 20:00 – 22:30
T1 – Trefpunt 1
feb 16 @ 20:00 – 23:00
feb
20
ma
Pim van der Zalm
feb 20 @ 19:30 – 23:00
DUO 5 – Diveko 1
feb 20 @ 20:00 – 22:30
DUO 7 – Dordrecht 15
feb 20 @ 20:00 – 22:30
feb
23
do
Guus van Amerongen
feb 23 @ 19:30 – 23:00
DUO 4 – Twenty-one Up 10
feb 23 @ 20:00 – 22:30
T1 – Xerxes 3
feb 23 @ 20:00 – 23:00
feb
27
ma
Piet van der Kloos
feb 27 @ 19:30 – 23:00
feb
28
di
DUO 4 – OTTV 3
feb 28 @ 20:00 – 22:30
mrt
2
do
Eddie Bisschop
mrt 2 @ 19:30 – 23:00
DUO 6 – Pijnacker 10
mrt 2 @ 20:00 – 22:30
mrt
6
ma
Dennis Koole
mrt 6 @ 19:30 – 23:00
DUO 1 – Vriendenschaar 2
mrt 6 @ 20:00 – 22:30