Over NTTC
Bestuur
Proefspelen
Speeltijden
Lidmaatschap
Contributie
Historie
Jeugd
BRAinS en Table Stars
Jeugdnieuws
Huishoudelijk reglement
Privacybeleid
Tafeltennis
Wat maakt tafeltennis leuk?
Spelregels
De basisregels
Blogs
Handige links
Training, techniek, tactiek
Recreanten
Competitie
Teams
Senioren
Senioren – Duo
Thuiswedstrijden
Uitslagen NTTC
Uitslagen alle verenigingen
Eindstanden historie
Wedstrijdverplichtingen
Afwikkeling wedstrijdformulieren
Invallers bepalingen
Invullen wedstrijdformulier
Wedstrijdboekje
Wedstrijd verzetten
Nieuws (competitie)
Activiteiten
Clubkampioenschap
Nieuws (clubkampioenschap)
Zuidplas open
Houtenplanken Toernooi
Mini batjes handicap toernooi
Dubbel Toernooi
Laddercompetitie
Overige clubactiviteiten
Nieuws (activiteiten)
Ledeninformatie
ALV
Bardienst
Rooster
Clubblad
Nieuws
Algemeen
Contact
Adres
Routebeschrijving
Je bent hier:
Home
/
Calendar
Calendar
Aantal keer bekeken: 0
Categorieën
Agenda
Bardienst
Thuiswedstrijden
Maand
Agenda
Dag
Maand
Week
2023
mrt
april 2024
mei
2025
zo
ma
di
wo
do
vr
za
1
2
3
4
Ruud Polak
19:30
Ruud Polak
apr 4 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 3 – Overschie 1
20:00
DUO 3 – Overschie 1
apr 4 @ 20:00 – 22:00
Tickets
DUO 5 – Gorkum 8
20:00
DUO 5 – Gorkum 8
apr 4 @ 20:00 – 22:00
Tickets
5
6
7
8
Aidan Doelman
19:30
Aidan Doelman
apr 8 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 3 – Twenty-one Up 4
20:00
DUO 3 – Twenty-one Up 4
apr 8 @ 20:00 – 22:00
Tickets
DUO 8 – Overschie 7
20:00
DUO 8 – Overschie 7
apr 8 @ 20:00 – 22:00
Tickets
9
10
11
Guus van Amerongen
19:30
Guus van Amerongen
apr 11 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 1 – TTV EL YoYo 1
20:00
DUO 1 – TTV EL YoYo 1
apr 11 @ 20:00 – 22:00
Tickets
DUO 4 – Trefpunt 5
20:00
DUO 4 – Trefpunt 5
apr 11 @ 20:00 – 22:00
Tickets
DUO 6 – Hellevoets Eff 4
20:00
DUO 6 – Hellevoets Eff 4
apr 11 @ 20:00 – 22:00
Tickets
Team 1 – Germinal 1
20:00
Team 1 – Germinal 1
apr 11 @ 20:00 – 23:00
Tickets
12
13
14
15
Dennis Koole
19:30
Dennis Koole
apr 15 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 7 – Alexandria ’66 10
20:00
DUO 7 – Alexandria ’66 10
apr 15 @ 20:00 – 22:00
Tickets
Team 2 – Sliedrecht Sprt 1
20:00
Team 2 – Sliedrecht Sprt 1
apr 15 @ 20:00 – 23:00
Tickets
16
17
18
Marcel de Vogel
19:30
Marcel de Vogel
apr 18 @ 19:30 – 23:00
Tickets
Team 3 – Phoenix 3
20:00
Team 3 – Phoenix 3
apr 18 @ 20:00 – 23:00
Tickets
19
20
21
22
André Adams
19:30
André Adams
apr 22 @ 19:30 – 23:00
Tickets
23
24
25
Ruud Boukema
19:30
Ruud Boukema
apr 25 @ 19:30 – 23:00
Tickets
26
27
28
29
Karel te Lindert
19:30
Karel te Lindert
apr 29 @ 19:30 – 23:00
Tickets
30
2023
mrt
april 2024
mei
2025
Twitter – Nieuws
Tweets over tafeltennis nieuws
Recente berichten
DUO 6 kampioen!
DUO 5 kampioen!
DUO 3 degradeert naar 3e klasse
Team 2 wint promotiewedstrijd!
DUO 1 kampioen in hoofdklasse